Sterydy anaboliczne dla Twojego dziecka

Zawody kulturystyczne już niedługo a twoje dziecko ma za mało masy? W tym wpisie pokażemy Ci, jakie sterydy anaboliczne będą najlepsze dla twojej latorośli. Prezentujemy wyłącznie najbezpieczniejsze sterydy. O ile w ogóle można mówić o jakimkolwiek bezpieczeństwie w przypadku sterydów, gdyż powodują one gigantyczne i trudne do przewidzenia zmiany w organizmie. Radzimy jak dobrze dobrać sterydy aby jak najmniej rozchwiać równowagę hormonalną twojego dziecka.

Metanabol

Zacznijmy od tego, co u nas najpopularniejsze. Metanabol to nazwa handlowa metandienonu/metaandrostenolonu. Popularny jest szczególnie we wschodniej części europy. Metanabol to produkt kultowy wśród kulturystów. Stosował go chyba każdy, kto zaczynał swoją przygodę ze sterydami. Nie radzimy dłuższego stosowania tej substancji niż 4 tygodnie, szczególnie u dzieci. Zalecana dawka to do 50 mg dziennie przez wstrzykiwanie domięśniowe. Substancja ma krótki czas połowicznego rozpadu więc zaleca się rozbić dzienną dawkę na trzy i podawać ją 3 razy dziennie.

Metadrol

Bardzo bezpieczny steryd, stworzony w laboratorium przez profesjonalnych chemików a nie w szopie obok garażu szwagra jak większość innych anabolików. Odżywka ta posiada wiele wartościowych składników wspomagających małego kulturystę. Posiada substancję likwidującą kwas mlekowy, dzięki czemu pozbędziemy się zakwasów. Jeśli wystąpią skutki uboczne, nie zwiększać dawki.

Proviron

Jeśli zależy ci na wyglądzie swojego dziecka, zaopatrz go w ten steryd. To praktycznie DHT przyjmowane doustnie. Niweluje on niepożądane efekty związane z braniem innych sterydów. Dzięki czemu inne przyjmowane z nim sterydy działają silniej i nie aromatyzują do estrogenu. Dzięki temu wygląd mięśni naszego dziecka będzie bardziej smukły. Substancja ta niweluje retencję wody w organizmie, przez co uzyskiwana dzięki niemu tkanka mięśniowa jest sucha i ładnie wyrzeźbiona.

Testoviron

Jeśli potrzebujesz ekstremalnego przyrostu masy ciała swojego dziecka, użyj właśnie testovironu. Bierze się go raz w tygodniu ale efekty jakie powoduje są po prostu nieporównywalne z żadnym innym specyfikiem. Branie tylko dla odważnych. Ale jeśli twoje dziecko jest odważne – a na pewno takie jest – to nie ma żadnych przeciwwskazań przed braniem testovironu.

Liothyronine

Syntetycznie wyprodukowany hormon gruczołu tarczowego. Medycyna zna ten środek jako lek dla osób z chorobami tarczycy (niedoczynność) i dla osób z otyłością. Lecz kulturyści także zwrócili na niego uwagę i przejęli go do swoich celów. Hormon ten odpowiedzialny jest za metabolizm. Im więcej go przyjmiemy tym szybszy metabolizm, szybsze spalanie tłuszczu pozwalające na uzyskanie ekstremalnie suchych i widocznych mięśni. Do tego możemy jeść bardzo dużo i wszystko będzie metabolizowane. Także możemy podsuwać naszemu dziecku nawet talerze po 6000 kcal i jeśli wciśnie to wszystko w siebie, zmetabolizuje to w postaci dodatkowych mięśni.

Istnieją oczywiście liczne skutki uboczne, których nigdy nie da się uniknąć. Arytmia serca, nadmierne pocenie się, dysfunkcja metabolizmu, uszkodzenie gruczołu tarczowego, rak tarczycy. Ale jeśli naprawdę zależy tobie na pierwszym miejscu na podium twojego dziecka, będziesz w stanie ponieść to drobne ryzyko.

Podsumowanie

Sterydy anaboliczne są bardzo dobrym środkiem na doping dziecka od lat pięciu. Jeśli chcemy stosować sterydy u młodszych dzieci, wcześniej spytajmy się ich mamy. Sterydy znacząco zwiększają masę mięśniową, dzięki czemu możemy uzyskać świetne efekty już w kilka tygodni. Dobrze połączone, z dodatkiem konkretnej diety i ćwiczeń dadzą wręcz kosmiczny efekt. Kultura stosowania anabolików u dzieci jest w Polsce jeszcze młoda, także jeśli zaczniesz już teraz uzyskasz przewagę nad innymi. W zawodach zagwarantuje to zazwyczaj pierwsze miejsce. Czy w takim razie warto? Jak najbardziej.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Ciekawa metoda na przyśpieszenie rozwoju dziecka tylko nasuwa się pytanie czy to jest bezpieczne? Sądzę że w Polsce te metody mogą napotkać trudności przed wprowadzeniem ich na rynek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *