Jakie sterydy i gainery dla dziecka?

Twoje dziecko jest kulturystą i mocno trenuje, aby uzyskać w przyszłości tytuł Mr. Olympia. Musi zaczynać od bardzo młodego wieku aby miało szansę konkurować z najlepszymi. Dlatego poniżej przedstawiamy listę najlepszych gainerów, sterydów i odżywek dla twojego dziecka. Z tą listą możesz być pewna, że twoje dziecko dostanie absolutnie najbezbieczniejsze substancje ekstremalnie zwiększające jego masę.

children-428909_640Na początek zacznijmy od świata gainerów, bo tutaj będzie najprościej. Przede wszystkim, jako pierwszy produkt polecamy świetny gainer Mutant Mass. Jest on bezpieczny dla dzieci, zatwierdzony został przez instytut matki i dziecka. Posiada atest PZH.

Na drugim miejscu w naszych testach wypadł gainer Massacra olimpu. Z naszych obserwacji i testów wynika, że dzięki temu gainerowi dzieci rosną jak na drożdżach i już po kilku tygodniach przyjmowania tego gainera są wielkie jak cielęta.

Warto zwrócić też uwagę na BioTech Hyper Mass 5000. Ten gainer również jest bardzo dobry. Sami testowaliśmy i naprawdę urośliśmy. Daliśmy naszym dzieciom do eksperymentu i również urosły naprawdę konkretnie. Także również i ten produkt szczerze polecamy.

Zerknijcie jeszcze na Anabolic Peak w workach po 6800 g. Bardzo dobrze buduje on zbitą tkankę mięśniową. Wasze dzieci będą wielkie jak nigdy.

Trzeba tylko liczyć się z tym, że mogą mieć przerost innych mięśni, bo gainery wpływają na cały organizm. Oprócz mięśni szkieletowych urosną im także mięśnie takie jak serce, nawet trzykrotnie. Trzeba się z tym liczyć, jeśli planujemy karierę naszego przyszłego kulturysty. Jeśli dziecko jest jeszcze małe i nie jest w stanie połknąć gainera w formie tabletki, możemy otworzyć tabletkę, tylko ostrożnie! Następnie bierzemy otwartą tabletkę i przesypujemy ją do butelki dziecka. Dodajemy do butelki jego ulubione mleczko, np bebilon czy jakie tam pije. I dajemy dziecku.

Prościej jest z gainerami w formie sypkiej. Wtedy po prostu robimy dziecku mleko i dosypujemy trochę gainera, według zaleceń na ulotce. Dosypujemy według zaleceń dla dorosłych, jako że zazwyczaj na ulotnach gainerów nie są podawane porcje dla dzieci, nie wiedzieć czemu. Tak czy inaczej, nieco większa dawka na pewno dziecku nie zaszkodzi, a może pomóc w budowaniu maksymalnej masy.

No i skończyło nam się miejsce w artykule. Miało być o wszystkim a zdążyliśmy opisać wyłącznie gainery. Ok, nic straconego. W kolejnej odsłonie artykułu opiszemy sterydy i odżywki, bo temat ten podnosicie bardzo dużo razy. Czujemy obywatelski obowiązek, aby odpowiedzieć na wszystkie wasze wątpliwości i wskazać najlepsze sterydy anaboliczne i odżywki dla dzieci.

This article has 1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *