serum do rzęs

Jak utrzymać rzęsy w odpowiedniej kondycji? – Dbamy o ciało i ducha!

Kiedy weźmiesz pod uwagę to, przez co rzęsy przechodzą każdego dnia – idealnym rozwiązaniem byłoby utrzymywanie ich w odpowiedniej kondycji przez cały dzień, codziennie! Zwłaszcza gdy malujesz je tuszem do rzęs, używasz zalotki lub zmywasz makijaż – pielęgnacja rzęs może z łatwością stać się częścią rutyny, którą już masz i która ledwo pochłania Twój czas.

Zapraszamy do odwiedzenia Revitalash.pl

  • Rola odżywki w pielęgnacji rzęs

Ze względu na wzór i długość cyklu wzrostu rzęs warto jak najczęściej dbać o ich odżywkę, gdyż one stale rosną! Nie oznacza to jednak, że rzęsy znajdują się w fazie wzrostu (anagenu) w tym samym czasie, gdyby tak było, prawdopodobnie nie starczyłoby nam miejsca, aby zmieścić na powiece wszystkie 150-200 rzęs jednocześnie. Nie wypadają też w tym samym czasie (faza telogenu), w przeciwnym razie każda z nas chodziłaby i czekała miesiącami, aż w końcu odkryła by Revitalash do rzęs opinie i potrzebę zakupu tuszu do rzęs.

Wszystkie nasze rzęsy znajdują się na innym etapie cyklu wzrostu, więc:

  • albo dopiero tworzą się w mieszku włosowym,
  • albo osiągnęły swój naturalny końcowy punkt wzrostu,
  • albo odpoczywają i są gotowe do wypadnięcia, robiąc miejsce dla wyrośnięcia kolejnej nowej rzęsy.

Możesz więc zrozumieć, dlaczego poprawa gęstości rzęs – w tym ich regularne kondycjonowanie jest ważne, ponieważ odżywki i serum będą zawierać składniki, które mają różny efekt w zależności od tego, w którym momencie cyklu rzęs się znajdują. Połącz to wszystko, a będziesz mieć bujnie długie i zdrowe rzęsy przez cały rok, bez konieczności wykonywania zbyt dużej pracy! Dobra odżywka do rzęs, podobnie jak odżywka dla brwi załatwi sprawę

Przeczytaj również: https://medyczny-info.pl/czy-mozna-umiescic-zalotke-do-rzes-w-bagazu-podrecznym-w-samolocie/

  • Co jeszcze możemy zrobić, aby wypielęgnować nasze rzęsy?

Odżywki do rzęs są dostępne we wszystkich postaciach, niektóre naturalne, inne zawierające składniki sprzyjające wzrostowi rzęs i zdrowej kondycji. Najważniejsze jest, aby faktycznie zająć się kondycjonowaniem rzęs i znaleźć to, co będzie dla Ciebie odpowiednie. Zdrowe rzęsy to mocne rzęsy, a zmniejsza ich łamliwość oznacza, że mają maksymalną szansę na wzrost do maksymalnego rozmiaru.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *